Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor ds. BHP

STE GLOBAL PROTECTION sp. z o.o. O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wspieramy biznes poprzez różne formy związane z projektami szkoleniowymi, doradztwem a przede wszystkim zapewniamy wykwalifikowaną kadrę dla wielu branż, szczególnie dla przemysłu.

Nasz klient, to firma o międzynarodowym zasięgu, wykonawca projektów w zakresie inżynierii, usług budowlanych i instalacji mechanicznych. Przedsiębiorstwo z udokumentowanym ponad 20-letnim doświadczeniem w dostarczaniu bezpiecznych i wysokiej jakości projektów w dziedzinie nauk przyrodniczych, centrów danych, usług ciepłowniczych i energetycznych, przemysłu chemicznego i fabryk baterii.

ZGŁOSZENIA PROSIMY WYSYŁAĆ RÓWNIEŻ W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Start: czerwiec 2021, długość kontraktu – 2 lata
Miejsce pracy: Wielkopolska

Zadania:
Zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP
Uczestnictwo w meetingach BHP na budowie
Codzienny nadzór nad bezpieczeństwem pracy i zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska na projekcie (w tym podległych podwykonawców)
Zwiększanie świadomości i zaangażowania wszystkich pracowników w zakresie BHP i ochrony środowiska
Przeprowadzanie wstępnych, okresowych szkoleń BHP, z uwzględnieniem zagadnień ppoż.
Przeprowadzanie postępowania powypadkowego
Nadzór nad aktualnością pozwoleń środowiskowych
Zarządzanie odpadami
Udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny
Prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów wymaganych przepisami BHP, Ochrony Środowiska
Prowadzenie dokumentacji dla obszaru i sporządzanie raportów dla zarządu

Wymagania:
Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży budowlanej, na nowych inwestycjach

Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym (komunikacja z pracodawcą i raportowanie) - warunek konieczny

Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu realizacji wymogów prawnych dotyczących BHP i ochrony ppoż;
Mile widziana znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska
Biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
Skuteczność w realizacji celów, terminowość

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie (możliwe opcje B2B) i atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy
Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne