Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor ds. BHP

5D Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

5D Sp. z o. o. zajmuje się kompleksową realizacją przedsięwzięć budowlanych jako Generalny Wykonawca. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w związku z czym poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wypełnianie obowiązków z zakresu działania służby BHP zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe BHP lub studia podyplomowe uprawniające do pełnienia -funkcji służby BHP,

  • praktyczną znajomość przepisów BHP i p.poż oraz umiejętności ich interpretacji,

  • mile widziane doświadczenie na budowie,

  • prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • samodzielność i bardzo dobrą organizację pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność dostosowania się do szybko zmieniających się warunków pracy,

  • chęci do działania, sumienności, rzetelności,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w młodym i intensywnie rozwijającym się zespole,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • możliwość realizowania swoich pomysłów,

  • przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne