Oferta pracy

Inspektor ds. BHP

MASK AUTHORITY sp. z o.o.O firmie

  • Targowa 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MASK AUTHORITY sp. z o.o.

Targowa 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń wstępnych BHP zatrudnionych pracowników administracyjno-biurowych/ robotniczych/ inżynieryjno- technicznych

  • prowadzenie postępowań powypadkowych w razie zaistnienia wypadku przy pracy, wypadku zrównanego z wypadkiem przy pracy, wypadku w drodze do pracy lub z pracy, zdarzenia potencjalnie wypadkowego

  • sporządzanie dokumentacji powypadkowej oraz prowadzenie rejestru wypadków i chorób zawodowych

  • uczestnictwo w czasie posiedzeń Komisji BHP, doradztwo bieżące, uczestnictwo w kontrolach PIP, PIS, PSP

  • bieżące przeglądy i raportowanie o stwierdzonych nieprawidłowościach

  • prowadzenie gospodarki magazynowej działu BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (studia kierunkowe lub studia podyplomowe o kierunku BHP)

  • Min. 2 letnie doświadczenia w obszarze BHP w firmie produkcyjnej zatrudniającej więcej niż 100 pracowników

  • Biegła znajomość aktualnych przepisów BHP, ochrony środowiska oraz PPOŻ

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego- warunek konieczny

  • Umiejętności szybkiego reagowania, asertywności i dobrej organizacji pracy własnej

  • Proaktywność oraz chęci wdrażania innowacyjnych rozwiązań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta sportowa

  • Opieka medyczna

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Praca w systemie zmianowym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Mask Authority Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się inwestycją typu greenfield. Jej głównym celem jest realizacja projektów związanych z produkcją maseczek medycznych jak i maseczek typu N95. Skupiamy się na tym by sprostać najwyższym standardom w klasie ISO, dlatego produkcja odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu w pomieszczeniach typu clean room.

Przewiń do profilu firmy