Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor ds. BHP

DSN DOLSIN

  • Trzmielowicka 7/9, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DSN DOLSIN

Trzmielowicka 7/9

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym m.in.:

  • analiza i kontrola stanu BHP w miejscu pracy,

  • przygotowywanie i składanie w wyznaczonym terminie sprawozdań dotyczących stanu BHP w firmie,

  • organizowanie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników,

  • opracowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z oceną ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach pracy,

  • rejestrowanie i archiwizowanie wyników badań i pomiarów czynników niebezpiecznych, szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy,

  • opracowywanie i aktualizacja regulaminów dotyczących BHP,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z wypadkami w pracy, w drodze do/z pracy, chorobami zawodowymi,

  • dobór i nadzór nad środkami ochrony indywidualnej, prowadzenie ewidencji przydziału SOI i odzieży/obuwia roboczego.

  • Prowadzenie spraw związanych z zagadnieniami ochrony przeciwpożarowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym m.in.:

  • aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowego,

  • organizowanie szkoleń z zakresu ochrony p.poż,

  • koordynowanie praktycznych sprawdzeń organizacji oraz warunków ewakuacji,

  • Prowadzenie spraw związanych z obroną cywilną w firmie,

  • Bieżące śledzenie przepisów prawa, raportowanie zmian, dokonywanie stosownych aktualizacji dokumentów i podejmowanych działań,

  • Bieżące informowanie Pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach,

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie powierzonych obowiązków .

Nasze wymagania

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w służbie BHP w firmie produkcyjnej,

  • znajomość aktualnych przepisów prawnych z zakresu BHP,

  • uprawnienia inspektora p.poż będą dodatkowym atutem,

  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji, współpracy i asertywności,

  • zaangażowanie,

  • samodzielność w działaniu,

  • efektywne zarządzanie czasem.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • pracę na samodzielnym stanowisku,

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w rozwijającej się firmie,

  • pakiet benefitów: karta MULTISPORT, ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

DOLSIN to firma z ponad 70 letnią tradycją. Na przestrzeni lat rozwinęła działalność w kilku kluczowych branżach, w których zdobyła ogromne doświadczenie. Obecnie specjalizuje się w produkcji wiązek elektrycznych dla branży automotive oraz wypełnień kolumnowych dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, a także wypełnień do urządzeń stosowanych w szeroko pojętej ochronie środowiska, w szczególności w oczyszczalniach ścieków i stacjach uzdatniania wody. Ponadto DOLSIN posiada bogate doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych na wtryskarkach. Produkuje detale z tworzyw na formach własnych oraz formach powierzonych przez klienta. Celem firmy jest spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Odbiorców.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.