Inspektor ds. Budowlanych

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

W związku z dynamicznym rozwojem
poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Zakres zadań:

  • Kompleksowa obsługa techniczna nieruchomości w zakresie konstrukcyjno-budowlanym,
  • Opracowywanie planów potrzeb remontowych, przedstawianie wniosków planów remontowych do planu rzeczowo-remontowego w zakresie budowlanym w administrowanych nieruchomościach, lokalach Skarbu Państwa, sporządzanie kosztorysów inwestorskich,
  • Uzgadnianie terminu i zakresu robót z wykonawcami,
  • Egzekwowanie od wykonawców terminowości oraz dobrej jakości wykonania robót a także pełnej dokumentacji powykonawczej,
  • Uczestnictwo w komisjach odbiorowych, sporządzanie protokołów odbioru robót zanikowych, pośrednich i końcowych,
  • Przygotowanie materiałów przetargowych na realizację remontów, uczestnictwo w przetargach, ocena złożonych ofert,
  • Sporządzanie protokołów awarii w częściach wspólnych, lokalach mieszkalnych, lokalach Skarbu Państwa spowodowanych wadami konstrukcyjno-budowlanymi,
  • Weryfikacja przeglądów stanu technicznego obiektów wynikających z art. 62 ust. 1 pkt 1 i 2 Prawa Budowlanego, wykonywanych przez firmy zewnętrzne,
  • Współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego, PINB oraz innymi instytucjami administracji publicznej.
  • Organizacja i nadzór nad wykonywaniem kontroli okresowych stanu technicznego budynków,
  • Realizacja umów zawartych z Klientami w zakresie technicznym,
  • Współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego, PINB i innymi instytucjami administracji państwowej.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie technicznego utrzymania nieruchomości,
  • Znajomość aktów prawnych: Ustawy Prawo Budowlane wraz z aktami wykonawczymi w tym zakresie,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Znajomość kosztorysowania robót budowlanych,
  • Znajomość programu AUTO CAD i pakietu Ms Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Zdolności do samodzielnej organizacji pracy,
  • Otwartości w zdobywaniu nowej wiedzy i doskonaleniu zawodowym.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,
  • Umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk Aplikuj teraz.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się