Inspektor ds. Budowlanych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 10.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

    GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na rynku od 1992 roku. Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest zarządzanie i administrowanie nieruchomościami.

    Aktualnie Spółka poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: INSPEKTOR-BUD

    Główne zadania:

    • udział w procesie realizacji inwestycji budowlanych
    • nadzór nad realizowanymi inwestycjami i remontami
    • przygotowywanie kosztorysów
    • udział w komisjach

    Wymagania niezbędne:

    • wykształcenie średnie i minimum 6-letni staż pracy lub wykształcenie wyższe i minimum 4-letni staż pracy
    • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
    • przynależność do OIIB (potwierdzenie)
    • umiejętność przygotowywania kosztorysów
    • rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne
    • doświadczenie w zakresie obsługi technicznej Wspólnot Mieszkaniowych
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie programu kosztorysowego NORMA oraz pakietu Office

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie administrowania nieruchomościami.

    Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych, składających się z CV i listu motywacyjnego, klikając w przycisk aplikowania, do dnia 31-01-2019 r.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeby rekrutacji prowadzonej przez GGKO – Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o., ul. Aleje Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną, dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez GGKO – Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o. o. na potrzeby rekrutacji, która znajduje się pod adresem: www.ggko.pl/rodo”.