Oferta pracy

Inspektor ds. gospodarki magazynowej

Totalizator Sportowy

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i obsługa magazynu zgodnie z przepisami wewnętrznymi,

  • prowadzenie na bieżąco kartotek materiałów i wprowadzanie danych do systemu magazynowego,

  • rozładunek i załadunek losów loterii pieniężnych, materiałów, urządzeń i wyposażenia znajdujących się na stanie magazynowym,

  • przyjmowanie zwrotów losów loterii po zakończeniu sprzedaży oraz ich rozliczanie,

  • kontrola stanów magazynowych losów zwracanych i wydawanych,

  • przyjmowanie i przygotowywanie zamówień na materiały i sprzęt na potrzeby kolektur Oddziału,

  • przygotowywanie zestawień i raportów związanych z rozliczeniem obrotu magazynowego oraz informowanie na bieżąco przełożonego o stanach magazynowych,

  • kompletowanie i prowadzenie dokumentacji magazynowej,

  • utrzymywanie pomieszczeń magazynowych w należytym porządku i czystości.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie i prowadzeniu dokumentacji magazynowej,

  • doświadczenie w magazynowym systemie informatycznym,

  • minimum średnie wykształcenie,

  • ukończone szkolenie w zakresie zarządzania magazynem (mile widziane),

  • dobra znajomość oprogramowania MS Office,

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstaliśmy ponad 65 lat temu by gromadzić środki, z których finansowane są remonty i budowa obiektów oraz urządzeń sportowych. W dalszej kolejności zaczęliśmy również przekazywać fundusze na szeroko rozumianą kulturę narodową. Jesteśmy monopolistą w dziedzinie organizacji gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy