Ww. dokumenty należy opatrzyć klauzulą: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Opolu moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018.1000 z dnia 10.05.2018 r.)”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Miejski Zakład Komunikacyjny Spółka z o.o.

Inspektor ds. informatyki

Miejski Zakład Komunikacyjny Spółka z o.o.O firmie

  • Luboszycka 19, Opole
    Opole, opolskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Luboszycka 19

Opole

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TCP/IP

  • MSSQL

  • PowerShell

  • HTML

  • CSS

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników systemów informatycznych,

  • utrzymanie i nadzór nad systemami informatycznymi,

  • instalacja i zarządzanie sprzętem komputerowym,

  • konfiguracja i zarządzenie Active Directory,

  • konfiguracja i zarządzanie siecią TCP/IP,

  • konfiguracja i zarządzanie MSSQL,

  • zarządzanie serwisami www.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub średnie informatyczne plus minimum 3 lata stażu, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • podstawowa znajomość usług Active Directory,

  • podstawowa znajomość sieci TCP/IP,

  • podstawowa znajomość baz MSSQL,

  • podstawowa umiejętność pisania skryptów PowerShell,

  • dobra znajomość systemów Microsoft Windows (7, 10),

  • mile widziana podstawowa znajomość html i css,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1,

  • umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów,

  • terminowość i rzetelność wywiązywania się z powierzonych zadań,

  • dyspozycyjność,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w zgranym zespole z dużą wiedzą i doświadczeniem,

  • wykorzystanie zaawansowanych technologii (np. Windows Server 2019, Hyper-V, klastry HA, sieć SAN, sieci rozproszone),

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

  • atrakcyjny podstawowy rozkład czasu pracy 7:00-15:00,

  • dofinansowanie do wypoczynku,

  • możliwość skorzystania z grupowych ubezpieczeń, w tym medycznych,

  • telefon i laptop służbowy,

  • zniżki do 80% na przejazdy komunikacją miejską dla pracowników i członków ich rodzin.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) z dopiskiem: „Nabór na stanowisko Inspektora ds. informatyki” poprzez przycisk aplikuj lub

MZK Sp. z o.o. w Opolu

45-215 Opole

ul. Luboszycka 19