Oferta pracy

Inspektor ds. Inwestycji i Remontów

Totalizator SportowyO firmie

  • Targowa 25, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Totalizator Sportowy

Targowa 25

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych, dotyczących uruchamianych przez TS punktów sprzedaży, w tym salonów gier na automatach, kolektur, kiosków, wysp handlowych na terenie działania Oddziału,

  • przygotowywanie i składanie dokumentów do organów administracji publicznej w ramach prowadzonych zadań i w zgodzie z przepisami prawa polskiego, w tym Ustawy Prawo Budowlane, normami i procedurami wewnętrznymi,

  • opracowywanie harmonogramów prac, czuwanie nad terminowością realizacji inwestycji i remontów zgodnie z zawartymi umowami,

  • przeprowadzanie okresowych analiz przebiegu inwestycji wraz z raportowaniem zaawansowania robót,

  • współuczestniczenie w odbiorach częściowych i końcowych robót wraz z kontrolą ich jakości,

  • weryfikacja kosztorysów,

  • współtworzenie planu inwestycji i remontów dla w/w obiektów,

  • sporządzanie sprawozdań z rozliczenia i zakończenia inwestycji - sprawdzanie merytoryczne, opisywanie faktur i rachunków,

  • prowadzenie Książek Obiektu Budowlanego, zlecanie przeglądów, ekspertyz i napraw wraz z gromadzeniem i przechowywaniem dokumentacji technicznej,

  • opracowywanie dokumentacji przetargowej (w tym opis przedmiotu zamówienia, zapisów merytorycznych SIWZ, istotnych postanowień umowy) niezbędnej do wyboru biur projektowych, wykonawców robót, inspektorów nadzoru inwestorskiego,

  • opracowywanie i realizowanie postępowań ofertowych - usługi, zakupy materiałów i wyposażenia,

  • przygotowywanie umów i zleceń na roboty budowlane i usługi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe,

  • uprawnienia budowlane w specjalności: konstrukcyjno-budowlanej, elektrycznej lub sanitarnej - mile widziane,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość Prawa Budowlanego, KPA oraz norm i przepisów BHP,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość oprogramowania: MS Office,

  • umiejętność sprawdzania kosztorysów, znajomość zasad kosztorysowania,

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu kwalifikacji kosztów i nakładów,

  • doświadczenie w przygotowywaniu postępowań zakupowych i opracowywaniu umów, umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

  • sumienność, samodzielność i kreatywność oraz zaangażowanie w realizacji zadań,

  • umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie,

  • prawo jazdy kategorii B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne