Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor ds. ISO i RODO oraz automatyzacji obsługi klienta

Mercedes-Benz DDB Auto BogackaO firmie

  • Mieszka I 30, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka

Mieszka I 30

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych

  • Monitorowanie przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych

  • Prowadzenie rejestrów czynności/kategorii przetwarzania danych osobowych

  • Prowadzenie kontroli w zakresie danych osobowych

  • Opracowywanie i opiniowanie dokumentacji i umów w zakresie danych osobowych

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie stosowania polityki ochrony danych osobowych i bieżące wsparcie pracowników w zakresie przetwarzania danych osobowych

  • Reprezentowanie firmy w sprawach związanych z ochroną danych osobowych

  • Nadzorowanie dokumentacji systemu zarzadzania jakością

  • Nadzór nad audytami wewnętrznymi

  • Nadzór nad działaniami korygującymi i oceną ryzyka

  • Organizacja audytu z jednostkami certyfikującymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (praca w autoryzowanym serwisie będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość standardów i dobrych praktyk w obszarze ochrony danych osobowych oraz bieżące monitorowanie zmian w tym zakresie

  • Umiejętność pracy pod presją

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Szeroki zakres szkoleń podnoszących kwalifikację

  • Stabilną pracę w prestiżowej firmie

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka, dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej, jedna z najbardziej prestiżowych firm regionu zachodniopomorskiego, autoryzowany dealer i serwis Mercedes-Benz oraz Mercedes-AMG w związku z dalszym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy wysłać za pomocą przycisku APLIKUJ lub dostarczyć bezpośrednio:

Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka ul. Mieszka I 30, 71-008 Szczecin z dopiskiem „Inspektor ds. ISO i RODO oraz automatyzacji obsługi klienta ”