Oferta pracy

Inspektor ds. jakości

Scanfil Poland Sp. z o.o.

  • Brzezińska 59, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Brzezińska 59

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie pomiarów celem potwierdzenia zgodności detalu z rysunkiem technicznym

  • Ocenę wizualną komponentów i wyrobów gotowych na wszystkich etapach procesu

  • Udział we wdrożeniach działań korygujących i zapobiegawczych związanych z wystąpieniem niezgodności

  • Raportowanie stwierdzonych niezgodności i wykonywanej pracy

  • Dbałość o wysokie standardy produktów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, wysokościomierz, kątomierz, mikrometr, itp.)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel

  • Dokładność, sumienność i rzetelność

  • Otwartość na nowe wyzwania i wysoka motywacja do pracy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP (głównie pod kątem raportowania operacji)

To oferujemy

  • Umowę o pracę i system premiowy

  • Stabilność zatrudnienia i możliwości rozwoju

  • Pakiet benefitów i pakiet socjalny (ZFŚS)

  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości i nastawienie

  • Benefity

  • międzynarodowe projekty

  • jasne kryteria dotyczące rozwoju i awansu

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • dofinansowanie do karty sportowej lub biletów do kina

  • dodatki stażowe i jubileuszowe

  • system premiowy

  • system Kaizen

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • szkolenia, certyfikacje, programy rozwojowe

  • pakiet socjalny ZFŚS (m.in. „wczasy pod gruszą”)

  • spotkania integracyjne

  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

weryfikacja CV

2

kontakt telefoniczny

3

rozmowa kwalifikacyjna

4

informacja zwrotna / oferta pracy

Jako Scanfil Poland Mysłowice jesteśmy wykonawcą kontraktowym produkującym urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu.

Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in.: paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych.

Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834.

Więcej o nas na www.scanfil.com

Przewiń do profilu firmy

Rozpocznij z nami nową podróż - dołącz do drużyny Scanfil Poland Mysłowice!

Więcej o nas na https://careersmyslowice.scanfil.com/