Logo Pracuj.pl

Inspektor ds. jakości

Scanfil Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Mysłowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Brzezińska 59

Mysłowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie pomiarów celem potwierdzenia zgodności detalu z rysunkiem technicznym
  • Ocenę wizualną komponentów i wyrobów gotowych na wszystkich etapach procesu
  • Udział we wdrożeniach działań korygujących i zapobiegawczych związanych z wystąpieniem niezgodności
  • Raportowanie stwierdzonych niezgodności i wykonywanej pracy
  • Dbałość o wysokie standardy produktów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, wysokościomierz, kątomierz, mikrometr, itp.)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel
  • Dokładność, sumienność i rzetelność
  • Otwartość na nowe wyzwania i wysoka motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP (głównie pod kątem raportowania operacji)

To oferujemy

  • Umowę o pracę i system premiowy
  • Stabilność zatrudnienia i możliwości rozwoju
  • Pakiet benefitów i pakiet socjalny (ZFŚS)
  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości i nastawienie

Benefity

  • międzynarodowe projekty
  • jasne kryteria dotyczące rozwoju i awansu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • dofinansowanie do karty sportowej lub biletów do kina
  • dodatki stażowe i jubileuszowe
  • system premiowy
  • system Kaizen
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • szkolenia, certyfikacje, programy rozwojowe
  • pakiet socjalny ZFŚS (m.in. „wczasy pod gruszą”)
  • spotkania integracyjne
  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

weryfikacja CV

2

kontakt telefoniczny

3

rozmowa kwalifikacyjna

4

informacja zwrotna / oferta pracy

Jako Scanfil Poland Mysłowice jesteśmy wykonawcą kontraktowym produkującym urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu.

Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in.: paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych.

Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834.

Więcej o nas na www.scanfil.com

Rozpocznij z nami nową podróż - dołącz do drużyny Scanfil Poland Mysłowice!

Więcej o nas na https://careersmyslowice.scanfil.com/

Inspektor ds. jakości, Brzezińska 59, Mysłowice