Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor ds. jakości systemów elektrycznych i automatyki

Stocznia Szczecińska „Wulkan” sp. z o.o.

Andrzeja Antosiewicza 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie finalnych i częściowych odbiorów jakościowych zgodnie z planem kontroli,

  • nadzór jakościowy nad procesami budowy systemów elektro-automatycznych na etapie kontroli dostaw, montażu i prób końcowych,

  • udział w testach urządzeń oraz systemów elektrycznych, automatyki i sterowania,

  • uczestnictwo w próbach komponentów w miejscu producenta (próby FAT),

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne bądź wyższe (automatyka i robotyka, elektrotechnika, telekomunikacja lub pokrewne),

  • minimum 5 lat praktyki zawodowej w branży elektro-automatycznej, w tym w przemyśle stoczniowym,

  • dobra znajomość systemów elektrycznych i energetycznych statków oraz obiektów oceanotechnicznych,

  • znajomość układów automatyki przemysłowej i ogólnookrętowej,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz automatyki,

  • znajomość języka angielskiego,

  • uprawnienia SEP E do 1 kV.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość szkoleń i rozwoju,

  • atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wpłata dodatkowa pracodawcy na PPK

Informacje dodatkowe

1. przewidywany termin zatrudnienia: sierpień 2021

2. praca w pełnym wymiarze pracy