Oferta pracy

Inspektor ds. jakości w branży lotniczej

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.

  • Tajęcina 108, Tajęcina (pow. rzeszowski)
    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

108

Tajęcina (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola finalna części lotniczych, znakowanie laserowe

  • Nadzorowanie i wypełnianie dokumentacji towarzyszącej, przewodnika

  • Ustawianie i uzbrajanie maszyn w oprzyrządowanie

  • Nadzorowanie stanu technicznego maszyn oraz stanu innych środków technicznych wg istniejących procedur obowiązujących w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kontrolera jakości

  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego

  • Umiejętność przeprowadzania kontroli jakości za pomocą konwencjonalnych narzędzi pomiarowych

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca interpretować rysunek techniczny oraz obsługiwać system informatyczny

  • Znajomość obsługi Microsoft Office

  • Znajomość SAP R3 będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Wyzwania nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej

  • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu

  • Pierwszą umowę o pracę na min. 12 miesięcy, premię roczną i bonus za długoterminową współpracę

  • Prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny

  • Ochronę zdrowia pracowników – w tym działania prewencyjne w czasie epidemii

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy

  • Dodatkowe benefity m.in. karta MultiSport

  • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy

  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwukołowców”

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • dyżury lekarza w biurze

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie obiadów w stołówce firmowej