Inspektor ds. technicznej kontroli jakości

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2018-11-15
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2018-12-15)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Wspieramy największe koncerny w zakresie doboru najlepiej wykwalifikowanej kadry

    Miejsce pracy: Chorzów

    OPIS STANOWISKA:

    • Bieżące przeprowadzanie operacji kontrolnych i pomiarowych
    • Potwierdzenie zgodności lub niezgodności wyrobów z założonymi parametrami technicznymi i funkcjonalnymi

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie: wyższe techniczne, ew. średnie pod warunkiem 3-letniego doświadczenia, kierunki: produkcja, budowa maszyn, budowlane techniczne, elektryczne,
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Doświadczenie w dziale kontroli jakości
    • Znajomość języka angielskiego /min. w stopniu b1/
    • Biegła znajomość obsługi komputera
    • Znajomość programów: Microsoft Office, SAP

    Uprawnienia/Certyfikaty – mile widziane

    W zależności od rodzaju stanowiska:

    • Uprawnienia elektryczne
    • Uprawnienia do wyk. badań nieniszczących /VT, PT, MT/
    • Uprawnienia radiograficzne RT

    OFERUJEMY:

    • Pracę w międzynarodowej firmie z branży przemysłowej o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
    • Długoletnią współpracę przy międzynarodowych projektach
    • System szkoleń wewnętrznych
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Możliwość awansu
    • Możliwość kontraktów zagranicznych na bardzo dobrych warunkach finansowych
    • Wysokość zarobków: 3500-7000 netto

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom