Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor ds. Kontroli Magazynu

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

3 2504 300 brutto / mies.
  • ul.Kartuska 491, 80-298 Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 25 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

Inspektor ds. Kontroli MagazynuNumer ref.: DC15

CO ZAPEWNIAMY?

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie
  • Podwyżki stażowe
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku
  • Dostęp do gabinetu fizjoterapii
  • Bezpłatne dwudaniowe obiady w tracie zmiany
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • Dyspozycyjnych do pracy w systemie zmianowym
  • Posługujących się programem Excel na poziomie bardzo dobrym
  • Z umiejętnością analizy danych i rozwiązywania problemów
  • Nastawionych na współpracę
  • Dokładnych, samodzielnych oraz odpowiedzialnych
  • Potrafiących pracować pod presją czasu
  • Znajomość programu SAP mile widziana

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji bieżącej i okresowej
  • Kontrola terminów przydatności produktów do spożycia
  • Sporządzanie cyklicznych raportów
  • Zarządzanie rozmieszczeniem produktów w magazynie według ustalonych kryteriów
  • Weryfikacja jakości kodów kreskowych EAN
  • Przygotowywanie do wysyłki dodatkowych materiałów na sklepy
  • Wsparcie sklepów w gospodarce magazynowej

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2020/03/Polityka-prywatnos%CC%81ci-JMP.pdf

 Ponad 20 programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny:

  • Zasilenie karty na zakupy w Biedronce i Hebe
  • Paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
  • Regularne badania profilaktyczne
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne dla pierwszoklasistów
    …i wiele innych!

Ogłoszenie archiwalne