Oferta pracy

Inspektor ds. Kontroli Magazynu

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

  • Stawiguda (pow. olsztyński)

    Stawiguda (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji bieżącej i okresowej

  • Kontrola terminów przydatności produktów do spożycia

  • Sporządzanie cyklicznych raportów

  • Zarządzanie rozmieszczeniem produktów w magazynie według ustalonych kryteriów

  • Przygotowywanie do wysyłki dodatkowych materiałów do sklepów

  • Wsparcie sklepów w gospodarce magazynowej

  • Wspomaganie innych działów w rozwiązywaniu problemów związanych z rozmieszczeniem/dostępnością towaru

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Zdolności analityczne i nastawienie na szukanie rozwiązań

  • Umiejętność współpracy w zespole i łatwość w komunikowaniu się z innymi

  • Dokładność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (także w soboty i niedziele, w święta)

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP

  • Doświadczenie w logistyce

To oferujemy

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego.

  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premie

  • Wdrożenie na stanowisko i wsparcie w samodzielnym wykonywaniu zadań

  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy

  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe

  • regularne badania profilaktyczne

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie rekrutacyjne on-line

4

Inf. zwrotna (zatrudnienie albo podziękowanie za rekrutację)

Ponad 3250 sklepów w 1100 miejscowościach oraz 17 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 27 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz bogaty pakiet programów socjalnych i benefitów. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. #Codziennie.

Przewiń do profilu firmy