J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Inspektor ds. kontroli towarów rolno-spożywczych

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.O firmie

Chwaszczyńska 180

Gdynia

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.  (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

 Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

  • odbiór i pobór próbek towarów rolno-spożywczych (zboża, produkty spożywcze, mleczarskie oraz mięsne)
  • kontrola ilościowa/przedwysyłkowa (liczenie towaru)
  • kontrola i obmiary magazynów
  • sporządzanie raportów z kontroli

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego (preferowane wykształcenie rolnicze, towaroznawstwo)
  • doskonałej organizacji pracy, dokładności, sumienności
  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności i gotowości do codziennych wyjazdów w obrębie województwa pomorskiego
  • prawa jazdy kat. B

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowa
    o pracę
  • Pracę
    w akredytowanym laboratorium
  • Dofinansowanie
    do karty Multisport
  • Imprezy okolicznościowe
  • Opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą
    z ZFŚS
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Klub
    sportowy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

Inspektor ds. kontroli towarów rolno-spożywczychNumer ref.: Miejsce pracy: Gdynia

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pakiet benefitów - dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna Medicover i ubezpieczenie na życie, bony świąteczne i inne benefity w ramach ZFŚS
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy