Oferta pracy

Konsultant ds. Windykacji telefonicznej

Kancelaria Signi S.A.

Antoniego Słonimskiego 1

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji telefonicznych z dłużnikami

  • Ustalanie warunków spłaty

  • Monitorowanie terminowych spłat

  • Ustalanie przyczyn opóźnień w zakresie płatności

  • Ustalanie/potwierdzanie danych teleadresowych klientów/dłużników

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Nastawienie na realizację postawionych celów

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność

  • Doświadczenie nie jest wymagane

  • Mile widziana znajomość pracy w środowisku Windows

To oferujemy

  • Weekendy przeznaczamy na odpoczynek – praca od poniedziałku do piątku

  • Współpracujemy w przyjaznym i zgranym zespole

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat

  • Wprowadziliśmy dodatkowe wynagrodzenie za urlop – Ty odpoczywasz, a my Ci za to płacimy

  • Organizujemy konkursy i integracje online – żeby dobra atmosfera w pracy nie była tylko sloganem

  • Podchodzimy indywidualnie do okresu wdrożenia – zależy nam, abyś miał/a komfort i czas na odnalezienie się w nowym miejscu

  • Oferujemy dodatkowe świadczenia – wybór należy do Ciebie (Multisport, dofinansowanie dojazdów do pracy, grupowe ubezpieczenie na życie)

  • Prywatna opieka medyczna

  • Po okresie wdrożeniowym możliwość przejścia na pracę zdalną – liczą się dla Nas efekty, nie to gdzie siedzisz

  • Zapewniamy szkolenia wewnętrzne – uczymy wszystkiego od podstaw i dbamy o ciągły rozwój

  • Prowadzimy wewnętrzne rekrutacje – u nas masz szanse na rozwój

  • Mamy zespół trenerski – na jego wsparcie możesz liczyć w każdej chwili

  • System premiowania bez górnego limitu, bo doceniamy Twój wkład oraz zaangażowanie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Naszym kapitałem są ludzie.

Szukając pracownika, staramy się znaleźć partnera na lata, tak by razem móc spełniać zawodowe i osobiste ambicje.

Kancelaria Signi jest prężnie rozwijającą się firmą na rynku zarządzania wierzytelnościami, która w ramach procesu inwestowania w portfele wierzytelności jest stabilnym partnerem dla wiodących w branży sekurytyzacyjnych funduszy inwestycyjnych. Kancelarię Signi tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, pasją i głodem poszukiwania elastycznych i nowoczesnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy