Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor ds. obsługi klienta

WPO ALBA S.A.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa klienta

  • wprowadzanie danych do systemu,

  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji,

  • archiwizacja dokumentów,

  • kontakt z kluczowymi klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • znajomość obsługi komputera - MS Office,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole i samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • wysoka kultura osobista,

Mile widziane

  • doświadczenie i wiedza w obszarze gospodarki odpadami.

To oferujemy

  • Realny wpływ na architekturę systemów oraz kreowane oprogramowanie,

  • Pracę z najnowszymi rozwiązaniami SAP. Jak również innymi systemami.

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Pracę w życzliwym środowisku, odbiegającym od korporacyjnych obostrzeń,

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • Pakiet socjalny.

  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie wypoczynku

Od kandydatów oczekujemy przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV) ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz zaznaczonym numerem referencyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

WPO ALBA S.A.: duża firma logistyczno-transportowa z branży gospodarki odpadami, poszukuje kandydatów do pracy w Zabrzu na stanowisko: Inspektor ds. obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy