Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor ds. ochrony obiektu i infrastruktury

  • Bielsk Podlaski, podlaskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 11.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

    Zakres obowiązków:

    • nadzór w zakresie ochrony obiektów Spółki,
    • nadzór nad prawidłową realizacją usług zewnętrznej firmy ochrony,
    • wyznaczanie standardów i koordynacja działań w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i technicznego dla osób i obiektów,
    • inicjowanie i podejmowanie działań oraz prowadzenie projektów związanych ze zwiększaniem bezpieczeństwa,
    • prowadzenie audytów bezpieczeństwa w zakładach produkcyjnych,
    • tworzenie i opiniowanie procedur i instrukcji w zakresie bezpieczeństwa,
    • przygotowywanie raportów i analiz w zakresie bezpieczeństwa obiektów,
    • kontrola ruchu pojazdów na terenie obiektów.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • minimum 2-letnie oświadczenie z zakresu ochrony osób i mienia,
    • doświadczenie w obszarze elektronicznych systemów zabezpieczeń,
    • znajomość obsługi aplikacji pakietu Microsoft Office,
    • prawo jazdy kat. B,
    • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    NA CO MOŻESZ LICZYĆ:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.