Inspektor ds. ochrony przeciwpożarowej - Technik pożarnictwa

Wipasz S.A.O firmie

Wipasz S.A.

Siteńska 26

Międzyrzec Podlaski

Firma WIPASZ S.A. nowoczesna firma korzystająca z najnowszych rozwiązań technologicznych,
lider w produkcji pasz i świeżego mięsa z kurczaka

CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Firma WIPASZ S.A. od ponad 25 lat to największy polski producent pasz dla drobiu, trzody i bydła oraz lider w produkcji świeżego mięsa z kurczaka.
Czując się odpowiedzialnym za zdrowe i bezpieczne żywienie ludzi, chcemy, żeby nasi konsumenci kupowali żywność z pełną świadomością i przekonaniem dobrego wyboru. Sukcesy jakie odnosi nasza Firma zawdzięczamy pracownikom o otwartych umysłach, chłonnych najnowocześniejszych rozwiązań, którzy identyfikując się z wizją Zakładu poprzez sumienne i innowacyjne wykonywanie swoich obowiązków, przyczyniają się do jego rozwoju.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Inspektor ds. ochrony przeciwpożarowej
- Technik pożarnictwa
Miejsce pracy:
Wipasz S.A.
Zakład Drobiarski Międzyrzec Podlaski
Forma zatrudnienia:
Preferowana: Umowa o pracę;
Dopuszczamy również inne formy zatrudnienia: umowa zlecenie, samozatrudnienie
Wymiar etatu:
Do ustalenia: 1/1 lub ¾ lub ½

Wymagania:

  • kwalifikacje do wykonywania czynności z zakresu ochrony ppoż.
  • praktyczna znajomość obowiązujących przepisów i zasad w dziedzinie ochrony ppoż.
  • znajomość zasad użytkowania i konserwacji urządzeń ppoż.
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie zawodowe w ochronie ppoż. w firmie produkcyjnej - mile widziane
  • doświadczenie w organizacji i prowadzaniu szkoleń z zakresu ochrony ppoż. – mile widziane

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników w zakresie ochrony ppoż.
  • Współprowadzenie projektów inwestycyjnych z zakresu ochrony ppoż.
  • Nadzór nad opracowywaniem i terminową aktualizacją dokumentacji z zakresu ochrony ppoż., m.in.: Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego, kompleksowej Oceny Ryzyka związanego z możliwością wystąpienia w miejscach pracy atmosfery wybuchowej oraz Dokumentu Zabezpieczenia przed Wybuchem
  • Udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy
  • Udział w przekazywaniu do użytkowania: nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów budowlanych
  • Prowadzenie cyklicznych kontroli w zakresie przestrzegania przepisów ppoż.
  • Rejestrowanie oraz analizowanie potencjalnych zagrożeń pożarowych; raportowanie oraz nadzór na kluczowymi wskaźnikami w obszarze ochrony ppoż.
  • Reprezentowanie Pracodawcy w kontrolach przeprowadzanych przez Państwową Straż Pożarną
  • Organizacja ćwiczeń ewakuacyjnych
  • Bieżący nadzór nad terminowością przeprowadzania konserwacji oraz napraw urządzeń przeciwpożarowych

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny
  • Darmowe posiłki regeneracyjne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne