Oferta pracy

Inspektor ds. Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)

EPG Sp. z o.oO firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

EPG Sp. z o.o - całkowicie niezależny podmiot, który jest liderem branży fotowoltaicznej na rynku. Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii i współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi. Realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, dostarczając ogniwa fotowoltaiczne także do gospodarstw domowych. Wyróżnia nas dbałość o klienta i skupianie się na budowaniu długoterminowych relacji. DOŁĄCZ do NAS jeśli poszukujesz zespołu kierującego się partnerstwem, rozwojem oraz elastycznością. Więcej o nas znajdziesz na: www.epg.eco.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie inspekcji instalacji fotowoltaicznych wg. Standardów wykonania EPG
  • Wykonywanie okresowych przeglądów instalacji fotowoltaicznych
  • Wykonywanie drobnych prac serwisowych (wymiana zabezpieczeń, sprawdzenie połączeń elektrycznych itp.)
  • Raportowanie z odbytych prac
  • Sprawdzanie i wdrażanie nowych ekip monterskich
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Ścisła współpraca z Biurem EPG oraz Ekipami Monterskimi

Wymagania:

  • Doświadczenie w procesie realizacji instalacji fotowoltaicznych
  • Uprawnienia elektryczne SEP E do 1 kV; UDT w zakresie fotowoltaiki (mile widziane)
  • Wykształcenie elektryczne
  • Brak przeciwwskazań do prac na wysokościach
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Płynna obsługa MS Office

Co możemy Ci zaoferować?

  • Zatrudnienie na podstawie UOP lub DG (B2B) od zaraz
  • Pracę w prężnie rozrastającej się firmie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowaną Kartę Multisport, dzięki której setki dyscyplin sportowych będą na wyciągnięcie ręki
  • Stały rozwój poprzez liczne szkolenia zawodowe i personalne
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną na bardzo dobrych warunkach
  • Niezbędne wyposażenie do wykonywania pracy (samochód,
    laptop, telefon, narzędzia)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacji prowadzonych przez Spółkę EPG Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ulicy Mikołaja Reja 13/15 lok 216, przez okres najbliższych 12 miesięcy.”

Ogłoszenie archiwalne