Ta oferta pracy jest nieaktualna od 591 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor ds. Personalnych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja ukryta

    INSPEKTOR DS. PERSONALNYCH

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

    Zakres obowiązków:

    • bieżąca obsługa kadrowa pracowników i zleceniobiorców
    • przygotowywanie umów o pracę, umów zlecenia oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem
    • wsparcie przy rozliczeniu czasu pracy pracowników
    • udzielanie wyjaśnień i informacji pracownikom i zleceniobiorcom spółki
    • archiwizacja dokumentów

    Wymagania osobowościowe:

    • dobra komunikacja i organizacja pracy
    • duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków i systematyczność
    • elastyczność w dostosowywaniu się do zmian
    • umiejętność pracy w zespole i jednocześnie umiejętność podejmowania samodzielnie decyzji
    • umiejętność pracy w Grupie wielopodmiotowej
    • odpowiedzialność, terminowość, dokładność i uczciwość
    • orientacja na klienta wewnętrznego

    Wymagania i kompetencje zawodowe:

    • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
    • min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku w dużej organizacji
    • znajomość zagadnień kadrowych oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych
    • znajomość zasad zatrudniania osób niepełnosprawnych dodatkowy atut
    • znajomość programu SAP i Płatnik

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Stabilną pracę w dynamicznym zespole
    • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
    • Wsparcie techniczne i merytoryczne
    • Pakiet medyczny i ubezpieczenie od NNW

    Oferta ważna do dnia: 27.01.2017