Ta oferta pracy jest nieaktualna od 213 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor ds. Pracowniczych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Saur Neptun Gdańsk S.A.

    Twoje wodociągi

    zatrudni

    INSPEKTORA DS. PRACOWNICZYCH
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą polegały na:

    • prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
    • obsłudze spraw związanych z administracją personalną,
    • prowadzeniu ewidencji i monitoringu czasu pracy,
    • obsłudze pracowników w zakresie kadrowym.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,
    • bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
    • doświadczenia w realizacji procesów HR,
    • biegłej znajomości obsługi komputera (Ms Office, Płatnik),
    • wysokich umiejętności interpersonalnych,
    • inicjatywy i konsekwencji w realizacji założonych celów,
    • samodzielności i dokładność w działaniu.

    Osobom zatrudnionym oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę na umowę o pracę w firmie stabilnej, o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pakiet socjalny (m.in. karty Multisport),
    • pakiet medyczny dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony,
    • dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy transportem publicznym.

    Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na poniższy adres:

    SNG S.A. 80-858 Gdańsk, ul Wałowa 46
    lub za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

    Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
    z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. tj. Dz.U. 2016, poz. 922)”