Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor ds. sanitarnych

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO - BUDOWLANA "JARY"O firmie

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO - BUDOWLANA "JARY"

Wawrzyńca Surowieckiego 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontrola, odbiór i rozliczanie robót sanitarnych;

  • sporządzanie i weryfikacja kosztorysów;

  • dokonywanie wizji lokalnych i ocena stanu technicznego nieruchomości;

  • udział w pracach komisji technicznych i przetargowych;

  • przygotowanie opisów przedmiotu zamówienia i specyfikacji technicznych do przetargów;

  • współpraca z Administratorami;

  • obsługa bezpośrednia mieszkańców w zakresie swoich obowiązków;

  • wykonywanie przeglądów okresowych stanu technicznego obiektów budowlanych i kontrola tych przeglądów realizowanych przez wykonawców na podstawie odrębnych umów;

Nasze wymagania

Wymagania:

1. wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe);

2. staż pracy minimum 2 lata na stanowisku inspektora nadzoru lub kierownika robót sanitarnych (mile widziane doświadczenie w pracy w Spółdzielni Mieszkaniowej lub w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym);

3. dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów techniczno-budowlanych;

4. umiejętność kosztorysowania i weryfikacji kosztorysów;

5. biegła obsługa MS Office (WORD, EXCEL) oraz programu do kosztorysowania NORMA;

6. wiedza praktyczna w zakresie wykonawstwa i szacowania robót sanitarnych.

Wymagania dodatkowe:

1. odpowiedzialność i zaangażowanie;

2. dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista;

3. praktyczna znajomość funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych (pożądana);

4. uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robotami budowlanymi w specjalności sanitarnej (mile widziane);

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę na cały etat;

  • stanowisko w doświadczonym zespole i przyjazną atmosferę pracy;

  • możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys z przebiegiem wykształcenia i pracy zawodowej (CV),

  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i potwierdzających przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,

  • pisemne oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego”.