Inspektor ds. Sprzedaży

  • Błonie, Garwolin, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Piaseczno, Pruszków, Pułtusk, Warszawa, Żyrardów, Kozienice, Tarczyn, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-07-24
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2017-08-23)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Pion Bankowości Detalicznej

Miejsce pracy: Warszawa, Piaseczno, Ostróda, Nowy Dwór Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Ostrołęka, Garwolin, Pułtusk, Błonie, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Łowicz, Radomsko, Stalowa Wola, Łuków, Hrubieszów, Kalisz, Złotów, Ostrzeszów, Nakło nad Notecią, Września, Wągrowiec, Czarnków, Chodzież, Toruń, Inowrocław, Gostyń, Leszno, Lipno, Szczecin, Łobez, Złocieniec, Świnoujście, Nowogard, Stargard, Trójmiasto, Kraków, Zgorzelec, Kluczbork, Starachowice, Kozienice, Tarczyn.

Nr oferty: IdS_miasto

Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych. Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości.

Zadania:

  • Bieżąca obsługa Klientów w ramach realizacji operacji związanych z obrotem gotówkowym (obsługa kasowa)
  • Bieżąca obsługa Klientów w zakresie bezgotówkowym (czynności dysponenckie)
  • Promowanie i sprzedaż podstawowych produktów i usług oferowanych przez Bank
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami Banku
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi dla Klientów Banku

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, bankowość, finanse)
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych i finansowych (mile widziane)
  • Doświadczenie w obsłudze kasowej (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana)
  • Znajomość obsługi aplikacji komputerowych
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Chęć rozwoju i doskonalenia zawodowego

Korzyści dla Ciebie:

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy w strukturach jednego z największych banków w Polsce
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny pakiet benefitów
  • Praca w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

W tytule maila należy wpisać: IdS_[miasto]

W miejsce [miasto] należy wpisać lokalizację, do której jest przesłana aplikacja.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

* W aplikacji należy zamieścić poniższą klauzulę, bez której nie będzie mogła zostać rozpatrzona.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez Bank umów. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.”

* Prosimy o zapoznanie się z informacją Banku Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna:

Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna (Bank) z siedzibą przy ulicy Grzybowskiej 53/57, 00-950 Warszawa, uprzejmie informuje, że zapewnia ochronę danych osobowych osoby, której dane dotyczą i których jest administratorem. Dane są przetwarzane przez Bank w zbiorze osób ubiegających się o pracę dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922.). Dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również podmiotom upoważnionym na podstawie zawartych przez Bank umów.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak dane te są potrzebne do prawidłowego realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem.

Osoby, których dane są przetwarzane mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się