Oferta pracy

Inspektor ds. surowcowych w Oddziale "Cukrownia Dobrzelin"

Krajowa Grupa Spożywcza S.A.

  • Dobrzelin (pow. kutnowski)

    Dobrzelin (pow. kutnowski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zamierzeń kontraktacyjnych buraków cukrowych zgodnie z polityką Spółki

  • zaopatrywanie plantatorów w rolnicze środki produkcji

  • bezpośrednie doradztwo agrotechniczne w zakresie produkcji buraków cukrowych - nadzór nad plantacjami buraków cukrowych

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji dla plantatorów zgodnie z wymogami w tym zakresie

  • nadzór nad prowadzonym skupem surowca

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie rolnicze preferowane wyższe (preferowana wiedza z zakresu agrotechniki lub technologii upraw)

  • znajomość aktualnie stosowanych technologii w uprawie w szczególności środków ochrony roślin

  • umiejętność elastycznego działania i podejmowania samodzielnych decyzji, a także kreatywność

  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych zagadnień

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym

  • czynne prawo jazdy kat. B (warunek bezwzględny)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie podstawowym oraz zmianowym

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od efektów pracy

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

  • uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • bogaty pakiet socjalny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

Krajowa Grupa Spożywcza S.A., zbudowana na bazie Krajowej Spółki Cukrowej S.A., jej strukturach oraz zapleczu administracyjnym jest liderem w Polsce w branży rolno - spożywczej w segmentach: cukrowym, słodyczy, zbożowo-młynarskim, nasiennym, skrobiowym oraz rolnym. Krajowa Grupa Spożywcza S.A to także największy w Polsce i jeden z największych co do wielkości producentów cukru w Europie. Krajowa Grupa Spożywcza to silny, narodowy koncern rolno-spożywczy, którego misją jest najwyższej jakości produkcja rolno-spożywcza dla odbiorców przemysłowych i indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy