Oferta pracy

Inspektor ds. Systemu Zarządzania Jakością

"ELBLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ" sp. z o.o.O firmie

"ELBLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ" sp. z o.o.

Fabryczna 3

Elbląg

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zapewnia dostawy ciepła mieszkańcom, instytucjom i przedsiębiorstwom na terenie Elbląga i okolic. Korzystamy z nowoczesnych technologii informatycznych. Wdrożyliśmy zdalny odczyt liczników ciepła, a wszystkie węzły ciepłownicze wyposażone są w układy automatycznej regulacji. To pozwala odbiorcom na racjonalne i oszczędne korzystanie z ciepła. Rozbudowujemy naszą sieć i czynimy ją bardziej ekologiczną. Dołącz do nas! Zatrudnimy:

Inspektora ds. Systemu Zarządzania Jakością

Zadania:

  • utrzymywanie, nadzorowanie oraz ciągłe doskonalenie istniejącego w firmie Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001:2015,
  • przeprowadzanie oraz nadzorowanie audytów wewnętrznych,
  • nadzorowanie działań po audytowych wraz z weryfikacją wdrożeń,
  • opracowywanie, nadzorowanie i ciągła aktualizacja dokumentacji dot. systemu zarządzania jakością,
  • inicjowanie rozwoju i usprawnień w zakresie funkcjonowania systemów zarządzania,
  • prowadzenie spraw związanych z wewnętrznymi aktami normatywnymi Spółki.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi aplikacji BPM oraz BPM Process,
  • dobrej znajomości MS Office,
  • zdolności komunikacyjnych oraz umiejętności współpracy w zespole,
  • umiejętności planowania oraz zdolności organizacyjnych,
  • operatywności i samodzielności w działaniu.

Od nas dostaniesz:

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowie o pracę,
  • benefity: bony na święta, dodatkowy fundusz wakacyjny, dodatkowa prywatna opieka zdrowotna,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • możliwości rozwoju,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • elastyczność w sposobie wykonywania pracy,
  • możliwość korzystania z firmowego parkingu,
  • czynienie Elbląga lepszym miejscem do życia. :-)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy