Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor ds. Technicznych

LOTOS Petrobaltic S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór techniczny nad jednostkami morskimi,

  • przygotowanie i wdrażanie polityki remontowej na jednostkach morskich,

  • planowanie i nadzorowanie przebiegu remontów stoczniowych,

  • nadzór nad utrzymaniem ważności certyfikatów statkowych,

  • prowadzenie działań w zakresie usuwania bieżących awarii oraz przygotowanie dokumentacji na potrzeby ubezpieczyciela,

  • współpraca z towarzystwami klasyfikacyjnymi oraz administracjami morskimi,

  • udział w audytach i inspekcjach zewnętrznych organizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki morskie/elektrotechnika/inne )

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 4 lata (mile widziana praktyka morska lub doświadczenie stoczniowe)

  • mile widziane doświadczenie w zakresie współpracy z Organami Administracji Morskiej,

  • mile widziane wiedza z zakresu branży morskiej i funkcjonowania firmy armatorskiej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • umiejętności analityczne,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację.

To oferujemy

  • współpraca w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawa praca w doświadczonym zespole specjalistów,

  • przyjazna i otwarta atmosfera w zespole,

  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in. opieka medyczna i dentystyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

LOTOS Petrobaltic S.A.

LOTOS Petrobaltic S.A. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej LOTOS. Zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem złóż ropy naftowej i gazu. Obecnie LOTOS Petrobaltic S.A. dla spółki zależnej Technical Ship Management poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Inspektor ds. Technicznych.

Przewiń do profilu firmy