Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor ds. Technicznych

Gdynia Container Terminal S.A.O firmie

Gdynia Container Terminal S.A.

Energetyków 5

Gdynia

poszukuje pracowników do pracy w pełnym wymiarze na stanowisko:
INSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH

Obowiązki:

  • Nadzorowanie i wsparcie w utrzymaniu sprawności technicznej urządzeń przeładunkowych i transportowych terminalu;
  • Kontrolowanie przestrzegania zasad BHP;
  • Zarządzanie procesami przeglądów i napraw urządzeń terminalowych;
  • Wyszukiwanie zamiennych części, mechanizmów, urządzeń wymagających wiedzy technicznej itp. niezbędnych do utrzymania prawidłowej pracy urządzeń terminalowych;
  • Przechowywanie, analizowanie, porządkowanie dokumentacji technicznej urządzeń terminalowych;
  • Monitorowanie jakości dostaw/usług kontrahentów;
  • Monitorowanie rynku dostawców części/usług;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika lub kierunki pokrewne;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność obsługi komputera (oraz m.in. MS Office);
  • Umiejętności analityczne, samodzielność, terminowość, dynamika w działaniu, umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym koncernie – światowym liderze w branży przeładunków kontenerowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • System benefitów (karta Multisport, opieka medyczna).
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listów motywacyjnych
 pocztą na adres: ul. Energetyków 5, 81-184 Gdynia
lub za pomocą przycisku aplikuj.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listów motywacyjnych z załączoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne