Inspektor ds. Technicznych

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-23
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-05-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurocash Logistyka:

    To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistykę tworzy ponad 3500 pracowników.

    Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na poniższe stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)
    IDT/KPW/04

    Kluczowe Zadania:

    • Współpraca z dostawcami usług dla Centrum Dystrybucyjnego (naprawy, utrzymanie obiektu, przeglądy).
    • Uczestnictwo w komisjach BHP.
    • Przygotowanie obszarów związanych ze swoim zakresem obowiązków do audytu, uczestnictwo w audycie.
    • Samodzielne wykonywanie drobnych napraw na terenie biura i magazynu, także wózków widłowych - w miarę swoich możliwości i dostępnych środków.
    • Robienie zakupów dla magazynu - części do wózków, drobny sprzęt dla magazynu, środki czystości itp.
    • Prowadzenie stosownej dokumentacji w związku z utrzymaniem obiektu i wózków widłowych.
    • Współpraca z UDT w zakresie eksploatacji wózków wysokiego składu.
    • Dyspozycyjność w razie poważnej awarii.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Posiadać uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składu – warunek konieczny.
    • Posiadać książeczkę sanitarno – epidemiologiczną.
    • Posiadać umiejętności planowania pracy własnej.
    • Wykazać się dobrą znajomością programów pakietu MS Office.
    • Być dyspozycyjnym.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Wynagrodzenie: podstawa + premia.
    • Pakiet benefitów pozapłacowych tj.: dofinansowana opieka medyczna, karta multisport.
    • Bogaty pakiet socjalny,
    • Profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia,
    • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.
    opis

    Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne pod tym linkiem

     Przesłanie do Eurocash S.A. danych osobowych w zakresie szerszym niż wymagane przez przepisy Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Eurocash S.A. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną lub elektroniczną pod adres [email protected]