Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor ds. technicznych

ZABRZAŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWAO firmie

  • Pawła Ślęczka 1A
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZABRZAŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

Pawła Ślęczka 1A

Zabrze

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa jest jedną z największych spółdzielni w województwie śląskim – ma w zarządzie ponad 200 nieruchomości zlokalizowanych w sześciu rejonach miasta. W większości są to budynki wielorodzinne, w których zamieszkuje blisko 30 tysięcy mieszkańców.

Zakres obowiązków na oferowanym stanowisku:

  • prowadzenie spraw technicznych związanych z eksploatacją i utrzymaniem nieruchomości
  • przygotowanie, koordynacja i  nadzór nad prowadzonymi robotami oraz prowadzenie pełnej dokumentacji w tym zakresie
  • kontrola jakości wykonywanych robót oraz zgodności wystawionych faktur z przedmiotem zamówienia
  • udział w przeglądach technicznych zasobów mieszkaniowych
  • udział w pracach komisji technicznych i przetargowych
  • ścisła współpraca z Administracjami Domów Spółdzielczych w zakresie powierzonych obowiązków
  • terminowe odpowiadanie na korespondencję
  • bieżąca komunikacja z mieszkańcami w zakresie spraw techniczno – budowlanych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane budowlane)
  • biegła znajomość obsługi  programów MS Office
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • samodzielność działania
  • prawo jazdy kat. B
  • stan zdrowia pozwalający na uzyskanie zdolności do pracy na wysokości

dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość prawa budowlanego, przepisów wykonawczych oraz procedury administracyjnej
  • znajomość zagadnień dot. budownictwa mieszkaniowego
  • posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno – budowlanej lub instalacyjno-inżynieryjnej
  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą nieruchomości mieszkaniowych

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • pracę jednozmianową
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • możliwość rozwoju zawodowego i ponoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach branżowych
  • pakiet świadczeń z ZFŚŚ

Ogłoszenie archiwalne