Oferta pracy

Inspektor ds. Utrzymania Ruchu

Grupa Żywiec

  • Warka

    Warka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń;

  • Wykonywanie prac konserwujących, prewencyjnych oraz udział w realizacji remontów rocznych;

  • Analizowanie przyczyn awarii, proponowanie i wdrażanie usprawnień linii i maszyn;

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń;

  • Raportowanie prac i prowadzenie dokumentacji technicznej;

  • Regulacja maszyn po przezbrojeniu;

  • Rozwój kultury TPM.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (kierunki: mechanika, elektromechanika, automatyka przemysłowa, mechatronika);

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku: mechanika lub elektromechanika utrzymania ruchu;

  • Doświadczenie w konserwacji maszyn i urządzeń;

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektromechaniki i pneumatyki;

  • Uprawnienia: SEP do 1kV Eksploatacja (E);

  • Samodzielność, dokładność;

  • Umiejętność czytania i posługiwania się rysunkiem technicznymi schematami elektrycznymi (mile widziane);

  • Obsługa komputera (MS Word, MS Excel),

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Benefity

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia