Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor ds. wsparcia sprzedaży

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Energa Obrót S.A.:

    Komórka organizacyjna: Dział Wsparcia Sprzedaży Mobilnej RB
    Miejsce pracy: Gdańsk
    Numer referencyjny: ZZL/WORP/2018/0092

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe;
    • min 2 letnie doświadczenie zawodowe;
    • mile widziana znajomość:
      • regulacji i rynku energii elektrycznej,
      • obsługi systemów bilingowych,
      • procesów w zakresie obsługi reklamacji, zwierania i rozwiązywania umów;
    • dobra znajomość obsługi programów i aplikacji komputerowych, w tym pakietu Microsoft Office;
    • umiejętność pracy pod presją czasu;
    • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy;
    • umiejętność pracy w zespole.

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie i obsługa umów kompleksowych oraz umów sprzedaży energii elektrycznej;
    • kontakt z klientem w celu uzupełnienia brakujących dokumentów;
    • obsługa zgłoszeń i reklamacji;
    • obsługa narzędzi i systemów bilingowych;
    • raportowanie wykonywanych czynności;
    • archiwizacja dokumentów sprzedażowych.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę;
    • zatrudnienie na zastępstwo, umowa o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej.
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV do 18 czerwca 2018 roku za pomocą przycisku aplikowania.

    Informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO):

    1)Administratorem Twoich danych osobowych (ADO) jest: Energa Obrót SA, 80-309 Gdańsk al. Grunwaldzka 472.

    2)Nasze dane kontaktowe to: [email protected], 80-309 Gdańsk al. Grunwaldzka 472

    3)Z inspektorem ochrony danych możesz skontaktować się pod adresem e-mail: [email protected] lub korespondencyjnie na adres ADO (pkt powyżej).

    4)Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    5)Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO, czyli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Uzasadnionym interesem realizowanym przez ADO jest dochodzenie roszczeń wynikających z przepisów prawa.

    6)Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji.

    7)Odbiorcą danych osobowych mogą zostać:

    • Uprawnione organy publiczne,
    • Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o., na podstawie wewnętrznych umów,
    • Podmioty dostarczające korespondencję,
    • Podmioty wykonujące usługi niszczenia dokumentacji.

    8)Dane zostaną zniszczone po okresie 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Jeżeli zostanie wyrażona dodatkowa dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych pod kątem innych prowadzonych w Grupie Energa procesów rekrutacyjnych, wtedy dane zniszczone zostaną po okresie 3 lat od zakończenia procesu rekrutacji.

    9)Informujemy o przysługującym prawie do:

    • dostępu do swoich danych osobowych i żądania ich kopii,
    • sprostowania swoich danych osobowych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych,
    • przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgód,
    • usunięcia danych.

    W stosunku do danych przetwarzanych na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora przysługuje Ci prawo złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

    Z uprawnień możesz skorzystać kontaktując się pisemnie lub e-mail z IOD (pkt 2, 3).

    10)Informujemy o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. W Polsce organem takim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    11)Zgoda (1) dotycząca przetwarzania danych osobowych jest dobrowolna, nieudzielenie zgody spowoduje nieuwzględnienie danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym.

    12)Zgoda (2) udzielona na przetwarzanie danych pod kątem innych procesów rekrutacyjnych po zakończeniu okresu niniejszej rekrutacji jest dobrowolna, a jej brak spowoduje usunięcie danych osobowych po okresie 3 miesięcy od daty zakończenia procesu rekrutacji oraz nieuwzględnienie aplikacji kandydata w innych procesach rekrutacyjnych .

    ZGODY:

    (1)„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Energa Obrót SA, 80-309 Gdańsk al. Grunwaldzka 472, w okresie do 3 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji”

    (2)„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Energa Obrót SA, 80-309 Gdańsk al. Grunwaldzka 472, w okresie do 3 lat po zakończeniu okresu rekrutacji pod kątem innych procesów rekrutacyjnych w Grupie Energa”