Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor ds. wynagrodzeń

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy zatrudni osobę na stanowisko Inspektora w Sekcji Wynagrodzeń

    umowa na czas zastępstwa

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Numer referencyjny: IN2/FSW/2018

    Główne zadania osoby na tym stanowisku:

    • Kompleksowa obsługa płacowa pracowników oraz osób zatrudnionych na podstawie umowy cywilnoprawnej
    • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie i weryfikacja list płac dla pracowników oraz zleceniobiorców
    • Prowadzenie ewidencji i rozliczeń absencji chorobowych
    • Obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami i wyrokami sądowymi
    • Przygotowanie pism dla instytucji zewnętrznych (np. ZUS, US, komornik)
    • Udzielenie informacji i wyjaśnień pracownikom w zakresie wynagrodzeń w tym wystawianie zaświadczeń dla pracowników
    • Ścisła współpraca z Działem Księgowości

    Wymagania niezbędne:

    • Wykształcenie średnie
    • Doświadczenie w pracy przy naliczaniu wynagrodzeń
    • Praktyczna znajomość przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego
      od osób fizycznych
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności program MS Excel)

    Wymagania pożądane:

    • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość)
    • Zdolności analityczne, terminowość, skrupulatność, samodyscyplina
    • Praca pod presją czasu
    • Umiejętność planowania pracy
    • Doświadczenie w pracy w ochronie zdrowia

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na czas zastępstwa
    • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
    • Wsparcie merytoryczne i przyjazną atmosferę w biurze

    Aplikacje (CV, list motywacyjny) prosimy składać w dziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi Szpitala
    lub przesyłać klikając:

    z podaniem w temacie numeru referencyjnego oraz zamieszczoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy (adres: ul. M. Skłodowskiej-Curie 9, 85-094 Bydgoszcz) zgodnie z ustawą z dn.29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

    Szpital zastrzega sobie możliwość kontaktowania z wybranymi kandydatami oraz przedłużenia rekrutacji.