Oferta pracy

Inspektor ds. zarządzania nieruchomościami

Korner Zarządzanie Nieruchomościami Sp.j.O firmie

4 800‐5 550 zł brutto / mies.

Korner Zarządzanie Nieruchomościami Sp.j.

Jana i Jędrzeja Śniadeckich 7

Bydgoszcz

Firma funkcjonuje na bydgoskim rynku zarządzania nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych od 2004r.
W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Zakres zadań:

  • kompleksowe administrowanie przydzielonymi obiektami, koordynowanie wszystkich podmiotów współpracujących oraz kontrahentów;
  • nadzór nad przepływem informacji i dokumentów;
  • współpraca z mieszkańcami i zarządami wspólnot;
  • organizacja i prowadzenie rocznych zebrań sprawozdawczych;
  • cykliczny nadzór nad jakością usług świadczonych przez firmy obsługujące nieruchomości;
  • nadzór nad stanem technicznym obiektu;
  • współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń wspólnot;
  • pozyskiwanie ofert firm remontowych i obsługa umów

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, kierunkowego
  • doświadczenia w administrowaniu budynkami wielorodzinnymi
  • dobrej znajomości MS Office, mile widziane doświadczenie w obsłudze programu SŁONIE;
  • posiadania prawa jazdy kat. B;
  • rzetelności w działaniu;
  • umiejętności rozwiązywania problemów pod presją czasu;
  • pozytywnego nastawienia do ludzi;
  • umiejętności nawiązywania dobrych relacji.

Oferujemy:

  • rozwój w stabilnej firmie;
  • pracę przy różnorodnych nieruchomościach;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania;
  • pełnoetatowe zatrudnienie, umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym;
  • wsparcie przełożonego, zespołu i dobrą atmosferę pracy;
  • dostęp do najnowszych narzędzi wspomagających pracę zarządcy;
  • samochód i telefon firmowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z aktualnym zdjęciem, klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy