Logo Pracuj.pl

Inspektor / Główny Specjalista w Wydziale Inwestycji

GMINA MIASTA SOPOTUO firmie

GMINA MIASTA SOPOTU

Tadeusza Kościuszki 25/27

Dolny Sopot

Sopot

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i koordynacja procesu inwestycyjnego, w tym m.in. przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zlecenia usług i robót budowlanych, dokumentacji finansowej i rozliczeń inwestycji, przygotowywanie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, przygotowywanie projektów umów i negocjowanie treści tych dokumentów.
  • Sporządzanie projektów harmonogramów rzeczowo-finansowych planowanych przedsięwzięć inwestycyjnych.
  • Sporządzanie kosztorysów szczegółowych robót budowalnych oraz kalkulacji szacunkowych robót budowalnych i prac projektowych.
  • Opracowywanie materiałów informacyjno – analitycznych dotyczących realizowanych przedsięwzięć inwestycyjnych.

Nasze wymagania

Wymagania niezbędne:

a) obywatelstwo polskie,

b) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

c) niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie lub przestępstwo skarbowe umyślne,

d) nieposzlakowana opinia,

e) wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa ogólnego, architektury,

f) uprawnienia budowlane wykonawcze i/lub projektowe,

g) minimum 3-letni staż pracy w firmie budowlanej lub pracowni projektowej.

Wymagania dodatkowe:

a) mile widziane doświadczenie w wykonywaniu audytów energetycznych,

b) dobra znajomość procedur związanych z przygotowywaniem i nadzorem procesu inwestycyjnego,

c) znajomość przepisów z zakresu ustawy Prawo budowalne i aktów wykonawczych oraz ustawy Prawo zamówień publicznych,

d) nadzór robót budowlanych w zakresie posiadanych uprawnień budowlanych,

e) umiejętność współpracy z zewnętrznymi jednostkami projektowymi w zakresie wykonywania dokumentacji projektowo-kosztorysowej,

f) umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej i w zespole,

g) umiejętność radzenia w sytuacjach stresowych,

h) umiejętność prowadzenia spraw administracyjnych biura,

i) dokładność i rzetelność,

j) komunikatywność,

k) obsługa komputera – pakiet MS OFFICE, AutoCad,

l) mile widziana umiejętność kosztorysowania np. NORMA.

Wymagane dokumenty

  • Wzory dokumentów wymienionych w ogłoszeniu dostępne są do pobrania w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Sopotu na stronie internetowej www.bip.sopot.pl w zakładce PRACA W URZĘDZIE - DOKUMENTY DO POBRANIA.

    Przejdź do dokumentu

Metoda dostarczenia dokumentów

Dostarcz do 31.01.2023
  • osobiście

    Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w Wydziale Organizacji i Kadr Urzędu Miasta Sopotu, 81-704 Sopot, ul. Kościuszki 25/27 pok.65 z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko: Inspektora / Głównego specjalisty w Wydziale Inwestycji w terminie do dnia 31 stycznia 2023 r.

Wymagane dokumenty:

a) list motywacyjny,

b) CV z informacjami o wykształceniu i opisem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej,

c) kserokopie świadectw pracy,

d) kserokopie dyplomów poświadczających wykształcenie

e) kserokopie decyzji/zaświadczeń posiadanych uprawnień budowlanych,

f) kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,

g) referencje /fakultatywnie/,

h) kwestionariusz osobowy,

i) oświadczenie – ochrona danych osobowych.

Wzory dokumentów wymienionych w pkt h) oraz i) dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Sopotu na stronie internetowej www.bip.sopot.pl w zakładce PRACA W URZĘDZIE - DOKUMENTY DO POBRANIA

Wszystkie oświadczenia, list motywacyjny, cv oraz kwestionariusz osobowy powinny być własnoręcznie podpisane, pod rygorem nieuzyskania pozytywnej oceny formalnej.

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie lub niekompletne z punktu widzenia weryfikacji spełniania przez kandydatów wymagań formalnych nie będą rozpatrywane.

Kandydaci, których dokumenty nie spełniają wymagań formalnych, nie będą powiadamiani o dalszym toku naboru.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej /www.sopot.pl/ oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Miasta Sopotu.

Warunki pracy na stanowisku

Praca przy komputerze powyżej 4 godz. dziennie. Kontakt telefoniczny i bezpośredni z projektantami w zakresie wykonywania dokumentacji projektowo – kosztorysowej i inwestorami. Praca wymagająca przemieszczania się w terenie i wewnątrz budynku wyposażonego w podjazdy. Miejsce wykonywania pracy w budynku Urzędu Miasta Sopotu przy ul. Polnej 1 - parter. Nie występują bariery architektoniczne w dostępności do stanowiska pracy.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Miasta Sopotu w grudniu 2022 r. w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych wyniósł powyżej 6%.

Inspektor / Główny Specjalista w Wydziale Inwestycji, Tadeusza Kościuszki 25/27, Dolny Sopot, Sopot