Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor – inspekcje przedwysyłkowe, jakościowe, kontrole odbiorcze

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 28.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Pracując w TUV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Jako niezależna strona trzecia, TUV Rheinland testuje techniczne innowacje, produkty, usługi i systemy pod kątem bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania. Dzięki różnorodności świadczonych usług i branż z jakimi współpracujemy, a także dzięki atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń Ty także zyskasz szansę stania się ekspertem.

Poszukujemy do Sekcji Wyrobów Użytkowych osoby zaangażowanej, gotowej do pracy wyjazdowej na stanowisko:

Specjalista ds. Certyfikacji - Inspektor
Miejsce pracy: Poznań
nr ref.: IWU/34/17

Kluczowe obowiązki:

  • Realizacja audytów miejsca produkcji, zakładów produkcyjnych i inspekcji przedwysyłkowych
  • Prowadzenie kontroli odbiorczych partii towarów
  • Kontakt z klientami w zakresie realizowanych usług
  • Prowadzenie dokumentacji poinspekcyjnej
  • Opracowywanie ofert, analiz, zestawień, kalkulacji, rozliczeń
  • Przygotowywanie i modyfikowanie procedur i instrukcji
  • Czynna współpraca z innymi obszarami sekcji, w tym wspieranie działań rozwojowych

Nasze oczekiwania:

  • Minimum rok doświadczenia w podobnym obszarze (kontrola jakości, kontrola dostawców, certyfikacja wyrobów, prowadzenie audytów itp.)
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (preferowane kierunki jakościowe i techniczne)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość wytycznych standardów ISO 19011, ISO 17020, AQL
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną, uzupełnianie raportów i komunikację ustną oraz mailową
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność i terminowość
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wyniki swojej pracy

Oferujemy:

  • Pracę o charakterze mieszanym – częste podróże służbowe w kraju, możliwe także wyjazdy zagraniczne
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Współpracę w gronie specjalistów, w tym w środowisku międzynarodowym
  • Szkolenia wdrażające na stanowisko pracy
  • Możliwość rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)
TÜV Rheinland Polska laureatem programu inwestor w Kapitał Ludzki 2016

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Godło Inwestor w Kapitał Ludzki mogą otrzymać podmioty, które zgłoszą się do programu i przejdą szczegółowy, niezależny proces badawczy i spełnią określone w nim standardy. Podstawą do zdobyda nagrody są tutaj oceny dokonywane przez pracowników podczas niezależnego, anonimowego badania.

Cieszy nas, że opinie naszych pracowników pozwołły na zdobycie tego wyróżnienia. Godło Inwestor w Kapitał Ludzki to znak dla przyszłych pracowników, że zostaliśmy z pozytywnym wynikiem ocenieni przez niezależną instytucję' - mówi Grażyna Bohdziewicz-Szpor, Kierownik Personalny TUV Rheinland Polska.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia
29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 Poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się