Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Jakości (ETTS)

BorgWarner Poland Sp. z o.o. – Emissions, Thermal & Turbo Systems

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Blokowanie partii/sztuk niezgodnych z rysunkiem/specyfikacją w dowolnym etapie procesu produkcyjnego

  • Zwolnienie procesu produkcyjnego

  • Zwolnienie dostarczanych komponentów

  • Propozycja metod pomiarowych

  • Wykonywanie dokumentacji jakościowej

  • Ocena defektów, nieciągłości powierzchniowych komponentów i ich blokowanie

Nasze wymagania

  • Umiejętność poprawnej interpretacji tolerancji geometrycznych;

  • Umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Komunikatywność;

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki;

  • Umiejętność obsługi komputera;

  • Zdyscyplinowanie;

  • Znajomość podstaw metrologii wielkości geometrycznych;

  • Umiejętność oceny statusu wyrobu/półwyrobu/komponentu.