Oferta pracy

Inspektor Jakości

MB Aerospace Technologies (Poland) spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola wizualna i wymiarowa części po procesach specjalnych dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego oraz dla energetycznego

  • Wykonywanie pomiarów twardości

  • Preparatyka zgładów oraz ocena mikrostruktur powłok napylanych wraz z testami wytrzymałościowymi

  • Pomiary z wykorzystaniem prostych narzędzi pomiarowych

  • Kontrola przebiegu procesów obróbki cieplnej

  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dobra znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi jakościowych

  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętności prawidłowej organizacji pracy własnej

  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

  • Dodatkowymi atutami będzie wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu metrologii oraz umiejętność programowania i/lub obsługi urządzeń CMM

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pracowniczych

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

MB Aerospace Technologies (Poland) spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Firma MB Aerospace Technologies (Poland) Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy prowadzącej działalność w USA, Polsce i w Wielkiej Brytanii. Zajmujemy się procesami specjalnymi dla detali i komponentów do silników lotniczych, dostarczając kompleksowe rozwiązania konstrukcyjne.

Przewiń do profilu firmy