Inspektor Jakości - Młodszy Metrolog

Bruss Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Mrągowo

    Mrągowo, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie pomiarów, testów i badań zgodnie z harmonogramem, wymaganiami klienta i normami.

  • Realizacja zleconych badań i pomiarów.

  • Uczestnictwo w realizacji procesów w laboratorium (pomiary, MSA, SPC, kalibracja, testy, audyty, etc.)

  • Odpowiedzialność za kontrolę i wspomaganie jakości produkcji, włącznie z udzielaniem zezwoleń dopuszczenia do produkcji lub jej wstrzymania.

  • Praca z planami kontrolnymi (CP), oraz instrukcjami wewnętrznymi/zewnętrznymi. Przygotowywanie instrukcji pomiarowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Cechy osobowościowe: komunikatywność, sumienność, systematyczność, zaangażowanie, rzetelność.

  • Gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie pracy w laboratorium kontrolnym (pomiary metryczne, obsługa sprzętu laboratoryjnego, dokumentowanie wyników itp.)

  • Znajomość j. angielskiego – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawa i wymagająca praca z różnorodnymi zadaniami w międzynarodowej organizacji z branży Automotive,

  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Innowacyjne i wysoce techniczne środowisko pracy u producenta produktów Premium,

  • Pozytywna, koleżeńska atmosfera w pracy, w działach ze szczupłymi strukturami,

  • Stałe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie.

Bruss Polska Sp. z o.o.

SIŁĄ NAPĘDOWĄ NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA SĄ NASI PRACOWNICY.

Do osiągnięcia stabilnego wzrostu niezbędny jest silny układ napędowy. Naszą siłę napędową stanowi zespół 2500 pracowników zatrudnionych na całym świecie. Otwartość na innowacyjne rozwiązania oraz gotowość do pełnego zaangażowania się w liczne projekty pozwala zaliczyć firmę BRUSS do grona firm będących w czołówce światowych dostawców precyzyjnych systemów i modułów uszczelniających dla branży samochodowej.

Przewiń do profilu firmy