Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Jakości Produkcji

E.G.O. Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem przechowywania materiałów niezgodnych w izolatorze braków

  • kontrola komponentów elektroniki wg. planów kontroli i nadzór nad prawidłową kontrolą wejścia i wyjścia w procesie produkcyjnym

  • nadzór nad prawidłowością stanów materiałów niezgodnych w SAP

  • nadzór nad szkoleniami z wewnętrznej dokumentacji jakościowej

  • kontrola w trakcie procesu produkcyjnego i nadzór nad prawidłowością znakowania wyrobów niezgodnych

  • ocena miesięczna prac podległego zespołu

  • zarządzanie postępowaniem dotyczącym błędów seryjnych wg. obowiązujących procedur

  • wdrażanie zasad 6S w przydzielonych obszarach

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • doświadczenie w pracy w przemyśle AGD, automotive, elektrotechnicznym, elektrycznym, mechanicznym: minimum 1 rok

  • doświadczenie w pracy w dziale jakości: minimum 1 rok

  • mile widziana znajomość normy ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015

To oferujemy

  • możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną, system świadczeń socjalnych

  • szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

E.G.O. Polska Sp. z o.o.

E.G.O. Polska to prężnie rozwijająca się firma w sektorze produkcji podzespołów elektronicznych do urządzeń AGD.

Przewiń do profilu firmy

O nas:

Odwiedź naszą stronę http://www.egoproducts.com/pl, by dowiedzieć się więcej o Grupie E.G.O.