Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor Jakości

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to nowa inwestycja japońskiego koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej.

    Nowoczesny zakład, zlokalizowany blisko centrum Sosnowca rozpoczyna produkcję przewodów do układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

    Obecnie, rozwijając nasz 70 osobowy zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad jakością procesu produkcyjnego,
    • zapobieganie nieprawidłowościom związanym z jakością produktu,
    • podejmowanie decyzji dotyczących jakości komponentów i wyrobów gotowych,
    • udział w audytach,
    • współpraca z działem produkcji i innymi działami,
    • wypełnianie dokumentacji i raportów,
    • przestrzeganie procedur jakościowych i zasad BHP.
    Wymagania:
    • spostrzegawczość, precyzja, rzetelność, odpowiedzialność,
    • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
    • min. roczne doświadczenie w pracy w dziale jakości firmy produkcyjnej,
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (np. suwmiarka, szczelinomierz),
    • znajomość rysunku technicznego,
    • chęć nauki, rozwoju i stabilizacji zawodowej,
    • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.
    Oferujemy:
    • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
    • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata,
    • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, benefity finansowe na święta),
    • dogodną lokalizację pracy (Sielec, obok centrum miasta – w pobliżu przystanek autobusowy i tramwajowy, park oraz galeria handlowa),
    • aktualnie pracę na 2 zmiany, a docelowo pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,
    • nowoczesną i przestronną halę produkcyjną i laboratorium (bez zapylenia, bez hałasu, bez nieprzyjemnych zapachów)
    • wygodną przestrzeń użytkową (jadalnie wyposażoną w szafki śniadaniowe, automaty z jedzeniem i napojami, mikrofalówki, czajniki, dystrybutory z wodą, szatnie z prysznicami, pokój pierwszej pomocy)
    • możliwość realizacji własnych pomysłów, otwartość i różnorodność wśród współpracowników,
    • rozwój osobisty poprzez praktyczne szkolenia oraz możliwość awansu w strukturach firmy,
    • uczestniczenie w rozwoju nowoczesnej, młodej i dobrze zorganizowanej firmy, której naczelne hasło to „Stworzyć wymarzoną fabrykę w Polsce”.

    Zainteresowane osoby zachęcamy do składania aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ lub złożenia CV osobiście – ul. Gabriela Narutowicza 61 w Sosnowcu.

    Dziękujemy za każdą aplikacje, jednocześnie informujemy,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. w Sosnowcu w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29. 08. 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."