Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor Jakości

SumiRiko Automotive Hose Sp. z o.o.O firmie

SumiRiko Automotive Hose Sp. z o.o.

Gabriela Narutowicza 61

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad jakością procesu produkcyjnego,

  • zapobieganie nieprawidłowościom związanym z jakością produktu,

  • podejmowanie decyzji dotyczących jakości komponentów i wyrobów gotowych,

  • udział w audytach,

  • współpraca z działem produkcji i innymi działami,

  • wypełnianie dokumentacji i raportów,

  • przestrzeganie procedur jakościowych i zasad BHP.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale jakości firmy produkcyjnej

  • spostrzegawczość, precyzja, rzetelność, odpowiedzialność,

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (np. suwmiarka, szczelinomierz),

  • znajomość rysunku technicznego,

  • chęć nauki, rozwoju i stabilizacji zawodowej.

Mile widziane

  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata,

  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, benefity finansowe na święta)

  • bezpłatną opiekę medyczną,

  • dogodną lokalizację pracy (centrum miasta)

  • pracę na 3 zmiany,

  • nowoczesną i przestronną halę produkcyjną i laboratorium,

  • wygodną przestrzeń socjalną,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów, otwartość i różnorodność wśród współpracowników,

  • rozwój osobisty poprzez praktyczne szkolenia oraz możliwość awansu w strukturach firmy,

  • uczestniczenie w rozwoju nowoczesnej, młodej i dobrze zorganizowanej firmy, której naczelne hasło to „Stworzyć wymarzoną fabrykę w Polsce”

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to inwestycja japońskiego koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej.

Nowoczesny zakład, zlokalizowany w centrum Sosnowca produkuje przewody do układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

Przewiń do profilu firmy