Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Jakości

GREYSTONE Poland

  • Kasprzyckiego 15, Stalowa Wola
    Stalowa Wola, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Kasprzyckiego 15

Stalowa Wola

Twój zakres obowiązków

OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

- konfigurację sprzętu laboratoryjnego i oprzyrządowania wymaganego do testów,

- badań lub kontroli procesu

- wykonywanie testów i analiz kąpieli galwanicznych oraz dokumentowanie wyników

- wykonywanie pomiarów grubości powłoki galwanicznej oraz dokumentowanie wyników

- ocenę wizualną powłoki

- przeprowadzanie kontroli wejściowej materiału

- prowadzenie wymaganej dokumentacji

- obsługę urządzeń załadunku i rozładunku materiałów

- nadzór nad stanami zbiorników i kontenerów

Nasze wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

- Średniego wykształcenia technicznego/chemicznego lub ukończenia szkoły zawodowej w specjalności związanej z obróbką metali

- Podstawowej wiedzy technicznej/chemicznej i zdolności manualnych

- Zaangażowania i sumienności w wypełnianiu powierzonych obowiązków

efektywnej pracy w zespole, dokładności, rzetelności

- Znajomości obsługi komputera na poziomie średnio zaawansowanym

Doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków oraz znajomość standardów obowiązujących w branży samochodowej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Pracę w miłej i profesjonalnej atmosferze

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • Możliwości rozwojowe podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Zatrudnienie – od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji.

O nas

GREYSTONE jest światowym liderem w produkcji precyzyjnie obrobionych i pokrywanych komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i obronnego. Specjalizujemy się wykonywaniu części krytycznych pod względem bezpieczeństwa, chromowaniu i anodowaniu, jesteśmy dumni z opracowywania innowacyjnych rozwiązań inżynieryjnych.

CHARAKTERYSTYKA PRACY:

Galwanizowanie to elektrolityczne pokrywanie powierzchni metalowych warstwami ochronnymi, mającymi też niekiedy znaczenie estetyczne. Inspektor jakości ocenia wizualne jakość nałożonej powłoki i sprawdza, czy spełnia ona wymagania Klienta.