Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor Jakości

SpondeoO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Stargard, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, jednej z czołowych firm w branży przemysłowej obróbki powierzchni, z oddziałem w Stargardzie, poszukujemy Inspektora jakości.

Miejsce pracy: Stargard

Praca polega na kontroli jakości procesu wykończenia powierzchni maszyn przemysłowych

Obowiązki:

  • Codzienna kontrola produkowanych wyrobów,
  • Dokonywanie pomiarów powłok lakierniczych,
  • Sporządzanie dokumentacji z przeprowadzonych kontroli,
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych klienta,
  • Nadzór oraz wprowadzanie działań usprawniających.

Oczekujemy:

  • Przynajmniej 1-2 rocznego doświdczenia w dziale jakości,
  • Znajomości zagadnień dotyczących kontroli jakości,
  • Wiedzy z zakresu procesu produkcji,
  • Umiejętności podejmowania szybkich decyzji,
  • Odpowiedzialnego podejścia do pracy,
  • Dokładności i rzetelności.

Oferujemy:

  • Stałą pracę na umowę o pracę,
  • Dodatki i nadgodziny,
  • Premię miesięczną i premię roczną,
  • Kartę pracownicza na posiłki w restauracji,
  • Pakiet socjalny, dofinansowanie do wypoczynku.

Zapraszamy do aplikowania. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli do swojego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.

Procesorem danych osobowych będzie firma Spondeo Consulting Asunmaa Sp.J. z siedzibą przy ul. Truflowej 15, Lusowo. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.

Ogłoszenie archiwalne