Proszę o zapoznanie się z klauzulami: https://hr.3shape.com/clauses/

Inspektor Jakości

3Shape Poland Sp. z o.o.

Południowa 27c

Gumieńce

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie inspekcji jakościowej (wizualnej i metrologicznej) zgodniez dokumentacją techniczną, z wykorzystaniem narzędzi i urządzeń pomiarowych

  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym

  • Przygotowywanie raportów niezgodności, prowadzenie rejestru i statystyk

  • Zgłaszanie reklamacji

  • Współpraca z działem produkcji, ustalenie wspólnych priorytetów dla inspekcji

  • Współpraca z Inżynierami w ramach zapewnienia jakości

  • Współpraca z magazynem, kontrola dostaw zgodnie z zasadami FIFO

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym

  • Znajomość obsługi programów komputerowych: MS Office (Excel, Word)

  • Znajomość narzędzi metrologicznych i obsługi urządzeń pomiarowych będzie dodatkowym atutem (środowisko Polyworks Inspector)

  • Uczciwość, zaangażowanie, spostrzegawczość, dbałość o szczegóły

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej światowym liderem w dziedzinie skanerów stomatologicznych

  • Dynamiczny zespół z nieformalną, przyjazną atmosferą,

  • Pracę w dogodnej lokalizacji w Szczecinie.

  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka niemieckiego lub angielskiego

  • Prywatną opiekę medyczną z podstawową opieką stomatologiczną

  • System kafeteryjny

  • Zbilansowane posiłki dla pracowników za 2 złote

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

3Shape jest liderem dentystycznego rynku CAD/CAM. Firma specjalizuje się w produkcji oraz wdrażaniu rozwiązań 3D w postaci skanerów oraz oprogramowania dla techników dentystycznych i lekarzy dentystów.

Obecnie poszukujemy do 3Shape Poland sp. z o.o. zmotywowanej, kreatywnej i zaangażowanej osoby do pracy w dziale jakości i inżynierii produkcji na stanowisku Inspektora Jakości.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Brzmi interesująco? Aplikuj już dziś!