Inspektor jakości

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Rekrutujemy dla

Naszego klienta dostawcy zaawansowanych urządzeń, systemów i bezpośrednich usług dla branży górniczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i rejestracja urządzeń elektrycznych oraz wyposażenia w produktach,

  • Aktywny udział w realizacji produkcji i remontów,

  • Rejestracja i kwalifikowanie urządzeń elektrycznych

  • Tworzenie dokumentacji jakościowej

  • Przygotowywanie analiz i raportów dotyczących stwierdzonych nieprawidłowości.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowany profil: elektronika, elektryka),

  • Min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość rysunku technicznego, interpretacja warunków technicznych i norm,

  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych,

  • Uprawnienia SEP (lub równorzędne),

  • Odpowiedzialność w zakresie BHP,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Znajomość urządzeń budowy przeciwwybuchowej,

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

  • Pracę w systemie II zmianowym

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity tj. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy