Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Jakości w Wydziale Mechanicznym

Etac Poland Sp. z o.o.

Kapitana Mamerta Stankiewicza 1

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie regularnej oceny jakości materiałów przychodzących od dostawców przy użyciu odpowiednich metod - pomiary, test funkcjonalny, ocena wizualna

  • przeprowadzanie regularnej oceny jakości wyrobów gotowych przy użyciu odpowiednich metod - pomiary, test funkcjonalny, ocena wizualna

  • zatwierdzanie nowych produktów

  • dokumentowanie wyników inspekcji

  • inicjowanie raportów niezgodności w przypadku, gdy materiał/wyrób nie spełnia specyfikacji

  • szkolenie spawaczy/operatorów w zakresie oczekiwanego poziomu jakości

  • wsparcie produkcji w procesie rozwiązywania problemów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (specjalności: spawalnictwo, metalurgia mile widziane)

  • min. 2 lata doświadczenia w roli Inspektora Jakości lub w pracy związanej z obróbką metali

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • certyfikaty VT1 i VT2 (znajomość normy ISO 5817 lub inne certyfikaty badań nieniszczących będą dodatkowym atutem)

  • doświadczenie w pracy z systemem ERP oraz pakietem MS Office

  • otwartość, komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy innym

  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu, w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie ze skandynawskim kapitałem i wysoką kulturą pracy

  • pracę w najlepszej na rynku fabryce w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego

  • uśmiechnięty i energiczny zespół

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, premię frekwencyjną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zaaplikuj za pomocą przycisku "Aplikuj", umieszczając numer referencyjny w temacie wiadomości Q/2022/01. Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

Czy chcesz pracować w firmie, która opracowuje produkty poprawiające jakość życia?

Czy chcesz pracować w firmie, której zależy?

Grupa Etac to wiodący skandynawski producent rozwiązań i urządzeń zapewniających mobilność. Od ponad czterdziestu lat Grupa Etac opracowuje produkty i usługi, które stwarzają możliwości dla użytkowników i opiekunów. Wszystkie produkty Etac mają jedną wspólną rzecz - są najlepsze w aspekcie jakości, prostoty, funkcjonalności, niezawodności i wzornictwa jakie rynek może zaoferować. Misją firmy Etac jest umożliwienie każdemu nieskrępowanego i niezależnego od nikogo życia oraz realizację marzeń bez względu na jakiekolwiek okoliczności. Etac oferuje pełne wyzwań zawodowych, dynamiczne i nastawione na współpracę środowisko pracy.

Przewiń do profilu firmy